KONST / Litografier / Färglitografi 13925201
nr 1392 5201
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 103/410, yttermått inklusive ram: 60x77 cm
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:50:37
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
450 kr